Kas yra TikTok?

TikTok Iš esmės tai yra Vine, Instagram Stories, Snapchat ir kitų paslaugų, orientuotų į trumpo vaizdo formatą kvintesencija. 

TikTok

TikTok naudotojai skelbia mažus vertikalius vaizdo įrašus, kurie trunka 15 sekundžių ir sulaukia milijoninių peržiūrų. Tai daugiausia muzikiniai klipai, komedijos, eskizai, šokiai, reakcijos į tendencijas ir kita veikla.

Daugelis mano, kad šis socialinis tinklas yra dar viena paauglių pramoga, kur jie tiesiog su savo grimasomis tamposi prieš kamerą ir veda įvairius flash mobus. 

Iš dalies tai tiesa, tačiau augant tik tok platformos auditorijai ja susidomėjo ir  įžymybės ir reklamos užsakovai, o žinomi tinklaraštininkai dabar Tik Tok laiko dar vienu puikiu platinimo kanalu.

TikTok

Kodėl šis socialinis TikTok tinklas toks populiarus.

Kinų socialinis tinklas iš pradžių buvo trumpų vaizdo įrašų, prie kurių galite pridėti muzikos, redagavimo ir publikavimo paslauga. Socialinis tinklas išpopuliarėjo už Kinijos ribų įsigijęs panašią programą musical.ly, kurios didelė vartotojų bazė automatiškai tapo Tik Tok auditorija.

TikTok

Tik Tok greitai užėmė mini vaizdo įrašų publikavimo paslaugų nišą, užfiksuodama uždaryto Vine auditoriją ir atimdama iš Instagram Stories dalį. Trumpų vaizdo įrašų formatas su daugybe redagavimo galimybių, kaip sakoma, iššovė. 

Tik Tok

Pavyzdžiui, JAV 2018 metų pabaigoje socialinis tinklas atsisiuntimų skaičiumi aplenkė tokius milžinus kaip Facebook, YouTube ir Instagram.

Tik Tok

Kaip ir bet kuris kitas socialinis tinklas, Tik Tok turi algoritmus, kurie priklausomai nuo patinka ir prenumeratorių skaičiaus, rekomenduoja naują įdomų turinį ir talentingus vartotojus. Ir  žinoma, jūsų sklaidos kanale visada bus virusinių vaizdo įrašų ir pagrindinių trendų.

Įdomūs faktai, įdomi informacija čia.