Vaiduokliai namuose

Vaiduokliai namuose

Vaiduokliai namuose. Įsivaizduokite: trečia valanda ryto. 

Pabundate nuo savo dukters balso, kuris sako: Mama, aš bijau ir įlipa į jūsų lovą. 

Jos mažos rankytės apkabina jus iš nugaros. 

Po minutės prisimenate, kad jūsų dukra yra vasaros stovykloje ir turėtų grįžti ne anksčiau kaip po savaitės. Staiga apsisukat, kad pamatytumėt, kas jus apkabino, ir … o šalia nieko nėra. 

Pakeliat akis į duris ir matote ją – mergina stovi, žiūri į jus. 

Kūnas sustingsta, o mergina šypsosi ir dingsta prieš pat akis. 

Trečia valanda penkiolika ryto žinote, kad neužmigsite. 

Jūs turėjote paklausyti tų, kurie sakė, kad persikeliate į užkeiktą namą … vieną iš daugelio vaiduoklių namų.

Vinčesterio paslaptingi namai

Vaiduokliai namuose

Įsikūrę San Chosė, Kalifornijoje, paslaptingi namai yra didžiulis dvaras, kuris tarnavo kaip Sarah Winchester, ginklų magnato William Wirth Winchester našlė. Namas, žinomas dėl savo dydžio ir įvairių architektūrinių radinių, išpopuliarėjo dėl dvaro savininkus ir jų svečius persekiojančių Vinčesterio šautuvų nužudytųjų vaiduoklių.

Monte Cristo dvaras. Vaiduokliai namuose

Vaiduokliai namuose

Pastatytas 1885 m., Monte Cristo dvaras yra istorinė vietovė Junei mieste, Naujajame Pietų Velse, Australijoje. Devyniolikto amžiaus pabaigoje vėlyvoje Viktorijos laikų valdoje įvyko septynios mirtys, todėl namas teisėtai laikomas vaiduoklių dvaru visoje Australijoje. Jame buvo aptiktos kelios vaiduoklių grupės. Dabar dvare yra muziejus ir antikvarinė parduotuvė.

Drumbego dvaras

Tikrieji dvaro savininkai yra paslaptingos moters ir balto kostiumo vyro vaiduokliai

Drumbego dvaras Inveryje (Donegalo grafystė, Airija) yra vienas paslaptingiausių visoje Europoje. Namuose ir jų apylinkėse dažnai pastebimi vaiduokliai ir keisti reiškiniai. Jie sako, kad ten galite išgirsti moters riksmus ir pamatyti vyrą su baltu kostiumu, einantį per sales.

McPike dvaras

Buvusio savininko Henrio McPike’o dvasia vis dar gyvena dvare.

1869 m. Henry Guest McPike pastatytas dvaras įsikūręs Oltone, Didžiojo Sent Luiso didmiestyje, Ilinojaus valstijoje. Vienas didžiausių vaiduoklių namų JAV, šis dvaras pasirodė „Baisiausių vietų žemėje“ dokumentiniame seriale. Dabartiniai namo savininkai yra Sharinas ir George’as Ludke’ai, kurie jį įsigijo aukcione 1994 m. Pasak jų, dvare gyvena buvusio jo savininko ir jo tarnų vaiduokliai.