Bengalijos katė

Bengalijos katė.

Bengalijos katė yra labai jauna gražių kačių veislė, išvesta JAV kryžminant laukinius Azijos ir grynaveislius individus. Veisimo tikslas buvo sukurti veislę, kuri išsiskirtų ryškia leopardo spalva, kartu su meiliu namų charakteriu. Ir turiu pasakyti, kad veisėjams labai pasisekė.

katė

Bengalijos katė gali būti laukinė tik tuo atveju, jei ji priklauso pirmosioms trims hibridų kartoms. Tačiau šiuo metu tai mažai tikėtina, ypač jei perkate kačiuką rimtuose veislynuose.

bengalijos katė

Bengalijos katės charakteris yra subalansuotas, vidutiniškai smalsus. Norint auginti socialų gyvūną, reikia nuolat su juo bendrauti nuo pirmųjų jo gimimo dienų.

bengalijos katė

Kadangi bengalijos katinas ir jo protėviai yra laukinės katės, jų medžioklės instinktai itin stiprūs. 

Viskas, ką jos laiko savo grobiu, iš tikrųjų juo ir taps. 

Paukščiai, graužikai, vabzdžiai yra potencialūs medžioklės objektai. Akvariumo gyventojai ne išimtis! Nepamirškite, kad Azijos katės nebijo vandens, todėl jos mielai išgaudys iš vandens viską kas juda.

katė

Bengalijos katė savo dėmesiu jūsų nevargins. Džiunglių protėvių genai verčia kates elgtis nepriklausomai nuo žmonių. Jei patys paimsite bengalą ant rankų, greičiausiai jis iš karto nueis. Geriau palaukti, kol katė arba katinas bus tinkamos nuotaikos ir ateis pati arba pats.

katinas

Tuo pačiu metu bengalams netrūksta energijos ir gyvybingumo. Su kate reikia užsiimti, žaisti ir linksmintis. Jei neturės kur išlieti savo energijos, gali pradėti draskyti baldus, tapetus ir panašiai.

Bengalų spalvos yra skirtingos, nuo šokolado iki mėlynos, tačiau visais atvejais veislės reikalavimas yra ryškus kontrastas tarp pagrindinės spalvos ir rašto. Taip pat kačių plaukai išsiskiria nepaprastu blizgesiu, kurį lemia netolygi plaukų spalva.

bengalijos katinas

Bengalijos, kaip ir visos rytietiškos katės, yra labai kalbios. 

Jos arsenalą sudaro daugybė garsų nuo miaukimo iki niurzgėjimo, ir netrukus suprasite, ką jūsų gražuolė nori pasakyti.

Daugiau apie gyvūnus.